پروژه های عمرانی

بازدید و سرکشی مسئولین شهر فاضل آباد از روستای قانقرمه شهرستان آق قلا

 

ارسال کمکهای نقدی و غیرنقدی شهروندان فاضل آبادی به  مردم روستای قانقرمه شهرستان آق قلا

به گزارش روابط عمومی :

صبح روز گذشته دوم اردیبهشت ماه، شهردار ، نایب رئیس شورای اسلامی شهر ، مسئولین و معتمدین  در معیت امام جمعه ، بخشدار و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهر فاضل اباد ضمن بازدید از روستای قانقرمه شهرستان آق قلا و سرکشی به تعدادی از خانواده های آسیب دیده از سیل اخیر ، کمکهای نقدی و غیرنقدی مردم شهر فاضل آباد را هم تقدیم اهالی نمودند.

بخشدار مرکزی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) آق قلا ، دهیار و اعضای شورای روستا هم در این بازدید  مسئولین فاضل آباد را همراهی نمودند و از نزدیک شاهد مشکلات و دردلهای مردم بودند . هرچند اهالی روستا و ترکمن های عزیز در طی این بازدید جزء اظهار لطف و تشکر چیز دیگری از لسانشان بیرون نمی آمد و از همراهی و همدلی برادران شیعی خود متشکر بودند . حتی آخوند روستا ضمن تشکر از امام جمعه و سایر مسئولین شهر فاضل آباد اظهار داشت: برادران شیعه از رگ گردن به ما نزدیک تر هستند.

شایان ذکر است طبق تقسیم بندی اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان،که خدمات رسانی به هر روستا و منطقه سیل زده را به یک اداره خود در سطح استان سپرده بود. روستای قانقرمه هم روستای هدف خدمات رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) فاضل آباد بوده و آقای ایزی رئیس اداره با همراهی امام جمعه و مسئولین شهر کمکهای نقدی و غیرنقدی مردم و مسئولین شهر و سایر کمکهای رسیده از سایر نقاط کشور و بنیاد برکت را با برنامه ریزی و شناسایی دقیق خسارات خانواده ها بین اهالی روستا توزیع نمودند.

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

نظرسنجي

نظر شما در مورد فعاليتهاي شهرداري چيست؟

عالي - 41%
خوب - 13.1%
متوسط - 4.9%
ضعيف - 33.2%

مجموع آرا: 244

اطلاعات تماس

آدرس:  ایران - گلستان - فاضل آباد
   تلفنخانه شهرداری: 01734262765
مدیریت سایت: 01734262765 داخلي 101
روابط عمومی: 01734262765 داخلي 101
شماره فکس: 01734264445
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره فاضل آباد

شهر فاضل‌آباد با جمعیتی در حدود بیست هزار نفر در سی کیلومتری گرگان واقع شده‌است. این در شرق گرگان و در غرب علی‌آبادکتول واقع شده‌است.
در این شهر اقوام، کتولی، سیستانی، شاهرودی دیده می‌شوند. همچنین از خراسان شمالی و شهرهای بجنورد، قوچان، اسفراین اقوام کرمانج و ترکهای خراسان هم دیده می‌شوند.