پروژه های عمرانی

نشست معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریهای کشور با شهرداران علی آباد کتول

 

 

به گزارش روابط عمومی:

صبح روز گذشته، دوشنبه 17 تیرماه ، جلسه ای در سازمان شهرداریهای کشور با حضور دکتر جمالی نژاد معاونت عمرانی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور،دکتر قره خانی نماینده شهرستان علی آباد کتول و شهرداران فاضل آباد، مزرعه و سنگدوین و روسای شورهای سلامی علی آباد کتول، فاضل آباد،مزرعه و سنگدوین برگزار گردید.

حاج منصور خسروی شهردار فاضل آباد، هدف از این جلسه را بررسی مشکلات شهرداریهای حوزه شهرستان علی آباد کتول بیان نمود و افزود با پیگیریهای دکتر قره خانی ، این نشست تدارک دیده شد تا شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهر حوزه شهرستان علی آباد کتول ، مشکلات و درخواستهای خود را با رئیس سازمان شهرداریهای کشور مطرح کنند و در این جلسه هریک از شهرداران به بیان مشکلات شهر خود پرداخته و معاونت عمرانی وزارت کشور هم  با توجه به مشکلات جاری کشور قول همکاری در برخی حوزه ها را داده است.

آقای خسروی شهردار ضمن تشکر از دکتر قره خانی بابت هماهنگی و پیگیری این جلسه و همچنین پیگیری رفع مشکلات شهرداریهای حوزه شهرستان ،اظهار داشت:

در حوزه شهر فاضل آباد بنده به همراه آقای قاسمی نژاد نایب رئیس شورای اسلامی  شهر ، ضمن بیان مشکلات  شهر فاضل آباد با توجه به موقعیت جغرافیایی و گردشگری این منطقه ، درخواست ویژه داشتیم که با نگاه توسعه ای به این شهر توجه شود تا بتوانیم پاسخگوی نیاز شهروندان باشیم و درخواستهای خود را در حوزه عمرانی ، افزایش سهمیه قیر یارانه ای ، اختصاص ماشین آلات سنگین و عمرانی ، افزایش کمکهای نقدی و همچنین دریافت تسهیلات کلان با اقساط بلند مدت جهت اجرای طرحهای توسعه ای با نگاه درآمدی پایدار برای شهرداری، را کتبا تقدیم رئیس سازمان نمودیم و دکتر جمالی نژاد هم ضمن تشکر از حضور نماینده ،شهرداران و روسای شوراهای حوزه شهرستان علی آباد کتول ، در برخی حوزه ها قول همکاری و مساعدت دادند .

 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

نظرسنجي

نظر شما در مورد فعاليتهاي شهرداري چيست؟

عالي - 41%
خوب - 13.1%
متوسط - 4.9%
ضعيف - 33.2%

مجموع آرا: 244

اطلاعات تماس

آدرس:  ایران - گلستان - فاضل آباد
   تلفنخانه شهرداری: 01734262765
مدیریت سایت: 01734262765 داخلي 101
روابط عمومی: 01734262765 داخلي 101
شماره فکس: 01734264445
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره فاضل آباد

شهر فاضل‌آباد با جمعیتی در حدود بیست هزار نفر در سی کیلومتری گرگان واقع شده‌است. این در شرق گرگان و در غرب علی‌آبادکتول واقع شده‌است.
در این شهر اقوام، کتولی، سیستانی، شاهرودی دیده می‌شوند. همچنین از خراسان شمالی و شهرهای بجنورد، قوچان، اسفراین اقوام کرمانج و ترکهای خراسان هم دیده می‌شوند.