سخن شهـردار

حمد و سپاس مخصوص پروردگار عالمیان ، با عرض سلام و ادب و احترام به پیشگاه آقاصاحب الزمان (عج) و درود بی کران به روح پاک شهیدان و امام شهیدان (ره) و به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی .
آنچه بشر امروز با افزونی آگاهی و تکنولوژی به آبادانی جهان می پردازد ، همان باور آبادان سازی هستی است که در فرهنگ و تمدن ایران باستان ، ریشه داشته است. امروز افتخار ملت ها به داشتن جامعه ای آباد ، زیبا ، سرشار از صلح و صفا و بهره مند از سلامت و بهداشت است. شهر آرمانی و مطلوب همگان بنا نمی شود جز آنکه باید مخلصانه آن را دوست داشت و برای ساختنش با تکیه بر اندیشه های پویا و خلاق آنهم در سایه ی خردجمعی ، برنامه ریزی کرد.
اما به تاکید دینمان و سخن معصومین (ع) ، اعتقاد داریم که « حب وطن » خود دلیل ایمان است و بدین باور ، افتخار می کنیم به خدمتگزاری شما مردم نجیب و شریف فاضل آباد و آبادانی این شهر محبوب.
اما آنچه امروز ، شاهد اندک سامان بافتگی آن هستیم ، ثمره ی پیشتیبانی های شما مردم عزیز از منتخبین و خدمتگزاران تان در شورای شهر و شهرداری است و یقیناً در آتیه ، مشارکت و دلسوزی های شما نسبت به بهبود وضعیت شهر ، ما را در انجام خدمت رسانی ، دلگرم تر خواهد کرد.

نظرسنجي

نظر شما در مورد فعاليتهاي شهرداري چيست؟

عالي - 41%
خوب - 13.1%
متوسط - 4.9%
ضعيف - 33.2%

مجموع آرا: 244

اطلاعات تماس

آدرس:  ایران - گلستان - فاضل آباد
   تلفنخانه شهرداری: 01734262765
مدیریت سایت: 01734262765 داخلي 101
روابط عمومی: 01734262765 داخلي 101
شماره فکس: 01734264445
پست الکترونیکی: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درباره فاضل آباد

شهر فاضل‌آباد با جمعیتی در حدود بیست هزار نفر در سی کیلومتری گرگان واقع شده‌است. این در شرق گرگان و در غرب علی‌آبادکتول واقع شده‌است.
در این شهر اقوام، کتولی، سیستانی، شاهرودی دیده می‌شوند. همچنین از خراسان شمالی و شهرهای بجنورد، قوچان، اسفراین اقوام کرمانج و ترکهای خراسان هم دیده می‌شوند.